"Backbone RELAX"

Terapia Manualna

Zapraszam

Menu

Opinie

 • Dodaj opinie

 • 6. 5. 2021
  Witam Dołączam do zadowolonych pacjentów i polecam. Pozdrawiam Andrzej


  26. 2. 2021
  Saya menuliskan rasa bersyukur saya kepada Docter Michal Klakus yang telah menyelamatkan pinggang saya,saya warga negara indonesia yang bekerja di negara polandia,karena seluruh badan saya keras, kaku otot seperti separuh lumpuh, jari tidak dapat dikepal, lutut tidak dapat jongkok, kaki sakit saat berjalan sehingga saya tidak dapat bekerja dari mulai awal januari 2021 ,dengan kondisi keuangan yang minim, awalnya saya menemukan Dokter Michal Klaukus di google, sebenarnya saya sudah putus asa karena saya sudah ke rumah sakit beberapa kali ,minum obat dokter dan saya sudah ke dokter Chiropractor namun tidak ada perubahan sedikitpun, entah mengapa saya ingin mencoba walaupun sangat jauh dari tempat tinggal saya dengan kondisi pinggang, kaki yang sakit saat duduk, berjalan saya pun mencoba pergi,diawal tindakan saya sangat takjub karena pinggang saya pulih total saya dapat duduk selama satu jam tanpa nyeri, sakit, pegal, dan saya tidak sabar menunggu minggu depan untuk tindakan kedua, karena seluruh tubuh saya mengalami sakit,beliau sangat penuh kasih dan kesabaran menghdapi saya, dan beliau sangat baik, ramah, saya sangat memuji beliau. Tuhan Yesus sangat baik mempertemukan saya dengan beliau. Beliau tau mengerti apa yang dibutuhkan untuk kesembuhan tubuh saya. Saat dalam perjalanan pulang saya langsung mendoakan Dokter Michal Klaukus agar Tuhan Yesus selalu memberkati dia dan keluarga nya. Saya sarankan siapapun anda jangan putus asa, masih ada Tuhan Yesus dan masih ada Dokter Michal Klaukus. I write my gratitude to Docter Michal Klakus for saving my waist, I am an Indonesian citizen who works in Poland, because my whole body is hard, muscles stiff like a paralyzed half, fingers can't be clenched, knees can't squat, legs hurt when walking so I could not work from early January 2021, with minimal financial conditions, at first I found Doctor Michal Klaukus on Google, actually I was desperate because I had been to the hospital several times, took doctor's medicine and I had gone to a Chiropractor. but there is no change at all, for some reason I want to try even though it is very far from where I live with the condition of my waist, sore legs when sitting, walking I also try to leave, at the beginning of my action I was amazed because my waist was completely recovered I could sit for an hour no aches, pains, aches, and I can't wait for next week for the second action, curry na my whole body was in pain, he was very loving and patient with me, and he was very kind, friendly, I really praise him. Lord Jesus was very kind to meet me with him. He knew and understood what was needed for the healing of my body. On the way home, I immediately prayed for Doctor Michal Klaukus so that the Lord Jesus would always bless him and his family. I suggest that whoever you are, don't give up hope, there is still the Lord Jesus and there is still Doctor Michal Klaucus.
  elisabetsuccess7@gmail.com

  2. 9. 2020
  Wszystkim, którzy mają problemy ze stawami polecam Pana Michała. U mnie nastąpiła ogromna poprawa. Chodzę o wiele lepiej.
  Ania

  16. 8. 2020
  Ich kann die Dienste von Herrn Michał wirklich nur empfehlen! Ich war im Urlaub und hatte starke Nackenschmerzen, wodurch sich auch die Muskeln am Rücken verhärteten. Jede kleine Bewegung war schmerzhaft. Selbst Schmerzmittel konnten nicht helfen. Durch die einmalige Behandlung bei Herrn Michał wurde es sofort besser und ich konnte dank ihm den Rest meines Urlaubs genießen. Vielen Dank dafür!
  Steffen

  16. 3. 2020
  Polecam, trzy zabiegi ból pleców męczący mnie od prawie pół roku znikł
  Joanna

  18. 12. 2019
  Pan Michał,mi bardzo pomógł.miałem olbrzymie kłopoty lędźwiowe,po trzech wizytach czuję się jak nowo narodzony.Wcześniej nie znałem P.Michała,po prostu,przez internet, dzięki opiniom innych tam trafił czego się cieszę.Naprawdę polecam.Tadeusz Tychy.
  tedid@interia.pl

  23. 11. 2019
  Здраствуйте. Был на приеме 3 раза. Понравилось. Проработал весь хребет. Отпустило. Очень приятный человек. Может по русски разговаривать. Рекомендую. Olek
  alexukr65@gmail.com

  30. 10. 2019
  Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała! Indywidualne oraz profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemu oraz pozytywne nastawienie do konsekwentnego dążenia aby osiągnąć zamierzony efekt, który nawet w skrajnych przypadkach jest tylko kwestią czasu! W moim przypadku ostre i przewlekłe zapalenie rwy udowej związanej z dyskopatią odcinka lędźwiowego. Po kilku wizytach znaczna poprawa oraz perspektywa na normalne bezbolesne funkcjonowanie bez rezygacji i wyrzeczeń ze swoich pasji! Dzięki Michał 👍
  Adam Szmajduch

  11. 9. 2019
  Witam i pozdrawiam, jestem szczęśliwy, że trafiłem do pana Kłakusa, bo przez prawie miesiąc miałem problemy z poruszaniem się dopadła mnie rwa kulszowa, lekarstwa nie pomagały, po kilku zabiegach wróciłem do zdrowia, polecam
  Krzysztof Kamiński

  7. 9. 2019
  Pan Marek jest bardzo uczciwym człowiekiem, rozwiniętym duchowo. Potrafi współpracować z pacjentem bez zbędnych pouczeń. Konkretny i opanowany, współdziała wspólnie z pacjentem i niczego nie narzuca.
  Elżbieta

  7. 9. 2019
  Pan Marek jest bardzo uczciwym człowiekiem, rozwiniętym duchowo. Potrafi współpracować z pacjentem bez zbędnych pouczeń. Konkretny i opanowanpropozycjedziałania wspólnie z pacjentem i niczego nie narzuca.
  Elżbieta

  6. 9. 2019
  Pan doktór jest czarodziejem . Po jednym zabiegu przewlekły ból ręki prawie ustąpił. A inni lekarze rozkładały ręce. Bardzo , bardzo dziękuje.
  Jewgienia

  25. 7. 2019
  Jedna wizyta u P. Michała i ból odcinka lędźwiowego i szyjnego ustał. Na pewno szykuje się długa współpraca. Serdecznie polecam.
  Krystian

  25. 7. 2019
  Witam. Dwie wizyty wyleczyły mnie i mój odcinek szyjny, polecam z całego serca ,Pan Michał jest stuprocentowym profesjonalistą!
  jsokolowski@slaskie.pl

  11. 6. 2019
  Polecam, profesjonalnie i skutecznie, po trzech zabiegach ból pleców odcinek lędźwiowy, jest tylko wspomnieniem.
  Anna Jaworska

  26. 3. 2019
  No tego sie nie spodziewałem, przyszedłem zgięty w pół jęcząc z bólu a wyszedłem podskakując i pogwizdując :-), polecam i pozdrawiam.
  Andrzej

  16. 3. 2019
  Pan Michał jest profesjonalistą w tym co robi. Po 2 zabiegach klawiterapi bóle barków i kręgosłupa szyjnego ustały. Polecam go wszystkim cierpiącym na bóle pochodzące od kręgosłupa. Jego terapia jest s skuteczna.
  Teresa Z

  12. 3. 2019
  Fajny specjalista Pan Michał po 2 wizytach u mnie zaszły bardzo dobre zmiany, bóle kręgosłupa ustąpiły,mogę nawet teraz się schylać i przesypiać całą noc tak dobrze mi ponastawiał cały kręgosłup.Bardzo mu dziękuję i polecam go.
  pacjętka Danuta-prababcia z Lędzin

  5. 3. 2019
  Witam wszystkich Pan Michał kłakus. W skrucie wie co robi polecam.
  Patryk

  26. 1. 2019
  Profesjonalizm w pełni, skuteczność 100%. W moim przypadku ból napięciowy mięśni karku i ból kręgosłupa zniwelował się po 2 wizytach. Polecam
  Ola

  16. 1. 2019
  Zdecydowanie polecam! nie mogłem sie ruszać, utrzymanie sie na nogach graniczyło z cudem wszystko przez okropny ból w dolnej częsci pleców.. zastanawialiśmy sie z żoną nad wezwaniem pogotowia, w dobrym jednak momencie przypomniałem sobie o pomarańczowej ulotce;) zabranej z przychodni w razie "W".Zadzwoniłem, ze względu na mój stan umówilśmy się na wizytę domową tego samego dnia. Okazało się że przyczyną tego wszystkiego jest wypadnięty dysk i stan jest już bardzo poważny(diagnoza trochę mnie wystraszyła). Nie tracąc czasu pan Michał zabrał sie do roboty, przyznam że zabiegi były bolesne ale juz po tej wizycie sam stanąłem na nogi a ból zmniejszył się zdecydowanie.. dziś jestem po trzeciej wizycie i z zadowoleniem stwierdzam że wracam do życia! Bardzo dziękuję za pomoc fachową i profesjonalną
  piotr.g

  15. 1. 2019
  Polecam. Bóle karku i drętwienie rąk, które dokuczały mi od ponad roku, po dwóch!!! zabiegach odeszły w niepamięć. Żałuję tylko, że wcześniej nie wiedziałam o "Backbone Relax", pozdrawiam
  Anna R.

  5. 1. 2019
  Witam Od kilku lat miałem problemy z prawym barkiem, w ostatnich miesiącach sytuacja uległa pogorszeniu, doszło do tego, że ból nie pozwalał mi w nocy spać. Lekarze proponowali tylko tabletki, które kompletnie nie pomagały, a masaże i lasery przynosiły niewielką i tylko chwilową ulgę. Całe szczęście, że dostałem od kolegi z pracy, za co jestem mu wdzięczny, namiar do pana Michała Kłakusa. Już po pierwszym zabiegu po raz pierwszy od kilku tygodni mogłem się normalnie wyspać! Po kolejnych trzech zabiegach ból zniknął całkowicie i powróciła sprawność ruchowa. Od zakończenia terapii minął już ponad miesiąc a ja cieszę się życiem bez bólu. Pozdrawiam wszystkich i polecam tego specjalistę.
  Jarosław Nowak

  30. 12. 2018
  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Będziemy wyśpiewywać Bogu wdzięczność za ujawnienie nam (ludziom) części Bożej tajemnicy, Bożej troski. Bo Boży Syn Jezus Chrystus umarł za nas ludzi; byśmy przepraszając Boga za nasza niewierność wobec Jego - Bożego porządku zyskali podobieństwo Boże w nas i byśmy to podobieństwo Panu Bogu oddali. Pan Bóg działa w tym doczesnym świecie przez dobrych ludzi, którzy naśladując Boga czynią dobro. O tym człowieku, który uczynił wiele dobra dotykalnego, uwielbienia od bólu i przywrócenia poczucia komfortowego samopoczucia fizycznego i psychicznego dla mnie i mojej Żony chce coś napisać. Ten nasz dobroczyńca - dobrodziej to Pan Mgr Michał Kłakus. Gdy klika lat temu moja Żona cierpiała z powodu trudności w wykonywaniu wielu, wielu ruchów i wykonała polecenie lekarza przyjmując serie zastrzyków, była psychicznie załamana. Myśl nasza poszła w kierunku szukania ludzi, którzy by umieli pomóc eliminacji bólu i przywróceniu sprawności ruchowej. Wpadła nam w oczy na parapecie okiennym przychodni kartka z opisem rodzaju pomocy jaką oferuje Pan mgr Michał Kłakus. Był tam podany telefon kontaktowy. Nawiązaliśmy kontakt. Żona poddała się zabiegowi nieinwazyjemu, choć bolesnymu ( nacisk klawikami bolących miejsc) i doznała ulgi. Po kilku zabiegach odczucie bólu zanikło. Żona odzyskała sprawność ruchową. Bogu dzięki! Człowiek nie z lekarskiego fachu ma wypraktykowane umiejętności skutecznej pomocy człowiekowi niemocą chorobową połamanemu. Bóle kostno-korzonkowe dopadają i mnie. Wiec korzystam z tej opanowanej i intelektualnie i manualnie metody pomocowej mgr M.Kłakusa. Niedawno bo kilka tygodni temu „ dopadły” i mnie bóle korzonkowo-kostne. Z powodu operacji tętniaka aorty nie mogę korzystać z pomocy strikte medycznej ( zastrzyki). Żona powiedziała; no to dzwoń do tego naszego kręgarza. Córka przywiozła mnie taksówką, bo przyjść o własnych siłach nie dałbym rady. Usłużył mi swoją doświadczalnie wypraktykowaną możliwością pomocy, nawet przychodząc do domu. Przy okazji ulżył w bólach Żonie, która niefortunnie dźwigając wózek z zakupami do autobusu nadwyrężyła układy kostno-mięśniowe barku prawej ręki. Pan Michał chce usluzyc pomocą przez zastosowanie metod bioenergoterapeutycznych. Opanowuje tą metodę i mnie służy. Panie Boże, Jezu Chryste dziękujemy Ci za tego dobrego, Bożego człowieka.
  Antoni Strąg

  15. 11. 2018
  Bardzo fajny specjalista postawił mnie na nogi w szybkim czasie wcześniej z łóżka nie mogłem wstać polecam tego Pana .pozdrawiam D.$mietana.
  Daniel Śmietana

  3. 11. 2018
  Profesjonalista. Trzy wizyty i problem z bólem pleców zniknął.
  Mariusz

  21. 6. 2018
  Gdy szłam na wizytę do Pana Michała nie wiedziałam czego się spodziewać.Po kilku wizytach,okazało się że to strzał w dziesiątkę.Po rwie kulszowej pozostały skurcze i ból w nodze co powodowało regularne zażywanie leków.Dzięki terapii Pana Michała nie ma skurczy,bólu i odstawione leki.Zdecydowanie polecam Pana Michała.
  Ś.E.

  12. 6. 2018
  Serdecznie polecam P. Michała Kłakusa. Leczę się już 5 lat. Odcinek lędźwiowego - krzyżowy, dyskopadia. Żadne rehabilitacje nie pomagały, jedynie P. Michał umiał mnie ponastawiac. Serdecznie polecam. Zawsze wracam :)
  Beata T.

  23. 5. 2018
  Niesamowicie ogromny ból odcinka lędźwiowego. Pan Michał postawił mnie na nogi. Polecam z całego serca wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.
  Ola

  16. 5. 2018
  Pan Ból wpadł do lewej łopatki niby tylko na chwilę, bez zapowiedzi. Myślałem, że wypije herbatkę i się pożegnamy a tu... nic z tego! Rozgościł się hultaj na 2 tygodnie i nie miał zamiaru odpuścić. "Oj, tym razem chyba potrzebna mi pomoc, żeby pozbyć się tego gościa" - pomyślałem i umówiłem się na wizytę u p. Michała. Pan Ból spakował się po pierwszej wizycie, po drugiej bez słowa zawinął walizki i bez pożegnania trzasnął drzwiami. Ufff, jak dobrze:) Polecam szczerze zabiegi u p. Michała - konkretnie, jasno, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.
  Tadeusz P.

  14. 5. 2018
  Szczerze polecam terapie u Pana Kłakusa. Ortopeda zdiagnozował u mnie rwę kulszową, dyskopatię, lumbalizację i przepuklinę kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Przez miesiąc miałem zabiegi, które nic nie dały, plecy nadal bolały niemiłosiernie. Po 3 wizytach w Backbone RELAX jestem jak nowo narodzony. Wprawdzie terapia jest dosyć bolesna i na początku trudna do wytrzymania, ale już po pierwszej wizycie czuć poprawę. Ominęła mnie w ten sposób operacja i dzisiaj mogę się poruszać tak jak dawniej (ból w plecach miałem ponad rok). Pan Michał jest bardzo pozytywnym człowiekiem i szuka sposobu na uleczenie do oporu, aż znajdzie :) No i wielki plus za możliwość wyboru muzyki podczas zabiegów :)
  krzysztof.kogut87@gmail.com

  11. 5. 2018
  Z bólem kręgosłupa borykałem sie bardzo długo, kilka wizyt u Pana Michała i odczułem znaczącą poprawę. Profesjonalista w swoim fachu. Polecam gorącą.
  Paweł Klepek

  18. 4. 2018
  Do pana Michała zgłosiłam się z bólem dolnego odcinka kręgosłupa, uniemożliwiającym opiekę nad małym dzieckiem. Pan Michał wykazał się empatią i przyjął mnie jeszcze tego samego dnia, kiedy zadzwoniłam do niego z prośbą o umówienie wizyty w najbliższym możliwym terminie. Po 2 zabiegach ból ustąpił - poruszam się i noszę dziecko swobodnie. Zabiegi są nieco bolesne, ale za to bardzo skuteczne :) Szczerze polecam tego specjalistę.
  Katarzyna W.

  20. 3. 2018
  Chciałbym wszystkim którzy mają problemy z plecami, rwą kulszową itp serdecznie polecić Pana Michała. Natrafiłem na Pana Michała przez przypadek, będąc w stanie już delikatnie mówiąc złym - nie potrafiłem wstać z łóżka, na którym leżałem tylko w jednej pozycji. Pan Michał po telefonie i opowiedzeniu co mi jest, pojawił się u mnie na drugi dzień, no i już po pierwszej wizycie było lepiej (potrafiłem wstać i dojść do łazienki), a po kilku zabiegach (po 1 tyg) potrafiłem chodzić - przeszedłem ponad 3 km bez bólu. Lekarz był zdziwiony jak szybko doszedłem do zdrowia. Krótko mówiąc lekarze wróżyli mi 6 tyg + do pół roku rehabilitacji, a Pan Michał postawił mnie na nogi w zasadzie w tydz, a po 2 tyg wróciła mi pełna sprawność. Zamiast pigułek i leżenia w łóżku i zwijania się z bólu, lepiej odwiedzić Pana Michała choć zabiegi (klawiterapia) nie należą do miłych ale na pewno do BARDZO skutecznych. Dziękuję Panie Michale.
  Andrzej / andrzej.czyszczon@poczta.pl

  14. 1. 2018
  Trafiłem do Pana dr Michała Kłakus w czasie gdy już miałem zaplanowaną operację dolnego odcinka kręgosłupa L4/L5. Cierpiałem strasznie, ból był nie do zniesienia, a leczenie farmakologiczne nie dawało żadnej ulgi. Zabrałem całą dokumentację medyczną jaką posiadałem i wybrałem się na wizytę, ostrożnie podchodząc do tematu. Usłyszałem, że spróbuje pomóc ale rehabilitacja będzie długotrwała i ciężka. Po kilku wizytach dolegliwości zaczęły się zmniejszać, a neurochirurg po ponownych badaniach odwołał operację bo przepuklina zniknęła ! Dzięki Panu doktorowi moje życie cały czas zmienia się na lepsze: na życie bez bólu. Dziękuję i pozdrawiam Grzegorz J.
  grzegorz.jankowski.03@gmail.com

  30. 11. 2017
  Witam z reka na sercu polecam wszystkim.Borykalam sie z bolem kręgosłupa i ciesni nadgarstka od roku jak nie dluzej po trzech wizytach jestem jak nowonarodzona.Profesjonalne podejscie do pacjenta.Pan mgr.Michał Kłakus zanim zaczyna wykonywać zabieg na poczatku wszystko dokladnie wyjasnia co bedzie robil w jaki sposób.Jestem zachwycona i jeszcze raz Polecam.
  Renata O.

  05.06.2017
  Witam wszystkich serdecznie, Jestem po drugim zabiegu i chciałem gorąco zarekomendować wizytę u Pana mgr. Michała Kłakus. Pan już od początku sprawia wrażenie bardzo profesjonalnego, podczas piewszej wizyty dokonuje dokładnej analizy, a następnie przechodzi do działania. Dokładnie tak! Zabieg jest już podczas pierwszej wizyty. Cenię uczciwe podejście,od razu zostało mi zasygnalizowane, że mój kręgosłup nie jest w najlepszym stanie, ale Pan Michał obiecał go naprawić podczas dwóch wizyt. I Pan Michał przeszedł do działania, wszystko sprawnie - elegancko. Cały czas monitorując jak się czuję, oraz jakie następują zmiany podczas każdego z etapu. Uczciwie rozmawialiśmy o ognisku bólu,następnie terapeuta przechodził do działania, i tak, z chwilą było lepiej. Przyznam szczerze, już na tym etapie było lepiej niż zakładałem. Po 2 dniach była już znaczna poprawa, co nastąpiło: 1. Brak "dziwnego prądu" 2. Brak niedowładu nóg 3. Znaczne zmniejszenie bólu i napięcia Podczas dzisiejszej ( drugiej wizyty) - w całości została naprawiona lewa strona, a prawa poprawiona o jakieś 80 % . Oczywiście efekt stale monitorowany i poprawiany przez Terapeute. Podsumowując - polecam każdemu kto czuje jakikolwiek ucisk lub ból pleców. Terapeuta uczciwy, nie naciąga na kolejne wizyty, wszystko stara się naprawić podczas jednej wizyty. NAPRAWDĘ WARTO - jeżeli chcesz czuć efekt już od pierwszej wizyty! Pozdrawiam
  Mateusz Kurach

  01.06.2017
  Moja mama od pół roku borykała sie z bólem kolana. Ponieważ wszystkie metody leczenia zawiodły, udała sie do pana Michała. Juz po pierwszym zabiegu,efekty były spektakularne. Dzieki panu Michałowi mama powróciła do swoich pasji (pływanie, taniec,joga). Za moim pośrednictwem mama bardzo chciałaby zarekomendować pana Michała i serdecznie mu podziękować.
  Emila Świercz

  17.02.2017
  Rekomenduję gabinet pana Michała. Dziś miałam 3 zabieg, metody lekko drastyczne, ale naturalne i co najważniejsze- skuteczne. Mogę normalnie funkcjonować. Dla tych którzy odczuwają dolegliwości ze strony kręgosłupa, pracujących przy biurku od wielu lat w jednej pozycji to najlepsza terapia.
  Teresa Berestecka-Mróz

  08.06.2017
  Polecam pana Michała, profesjonalne podejście do pacjenta i skuteczna pomoc. Pozdrawiam
  Mateusz Michalec

  18.04.2017
  Bardzo polecam . Fachowe podejście, a co najważniejsze pomogło. Jeszcze raz dziękuję.
  Marcin Soldak

  19.01.2017
  Dzięki Panu mój tata w końcu stanął na nogi bez bólu i to efekty już widoczne po pierwszej wizycie!!! Mój tata sceptycznie podchodził do tego że może mu pomóc leczenie u kręgarza po tym jak przez 1,5 miesiąca mnóstwo leków, 10 zabiegów w domu z fizjoterapeuta i nic nie pomagało może minimalnie, chodził tylko troche po domu i to z bólem na początku z niesamowitym bólem do łez - dopadła go rwa kulszowa z promieniującym bólem do uda i nogi. Szkoda że tak późno trafił do Pana Michała, który jest fachowcem w 100% w swojej dziedzinie, tata teraz jest w końcu uśmiechnięty, bo ból ustąpił i nie bierze już żadnych leków od pierwszej wizyty u Pana! Terapia szokująca ale bardzo skuteczna, a to najważniejsze!!!! Inni lekarze kryją sie z leczeniem i wiedzą w porównaniu do Pana Michała! Dziękujemy! Pozdrawia
  Jan Skrobisz

  29.04.2016
  Rewelacja, po trzech zabiegach bóle ustapiły. W listopadzie dopadła mnie rwa kulszowa. Przeleżałam sporo czasu, dopiero niedawno zaczęłam chodzić, ale niestety ból oczywiście mniejszy niż na początku ale stały. Korzystałam z pomocy innych specjalistów, którzy niewątpliwie przyczynili się do polepszenia stanu, ale bólu się nie pozbyłam. Dopiero wizyta u p. Michala spowodowała, że wrócilam do sprawności w 100%. Szczerze polecam mimo, że zabiegi bolesne. Najważniejsze jednak, że skuteczne.
  Beata Sobota

  11.04.2016
  Warto troszkę pocierpieć, żeby pozbyć się bólu bez tabletek.
  Anna Wiśniarz-Szczepańczyk

  07.04.2016
  Dla mnie fantastyczny specjalista, zna się na tym, co robi. Mam problemy z kręgosłupem i zawsze mi pomagają wizyty w gabinecie, mimo że do relaksujących nie należą, ale najważniejsza jest skuteczność. Mi osobiście pomógł w 100 %. Zachęcam do skorzystania wszystkim którzy już zwątpili że ból może minąć.
  Krzysztof Litewczuk

  15.06.2017
  Strata pieniedzy,zabiegi pomogly na jeden dzien.A mowienie o tym,ze jakby dalej bolalo to trzeba kontynuowac to tylko dalsze naciaganie.
  Kaos Wolf

  16.03.2016
  Terapia do najprzyjemniejszych nie należy, ale daje dobre efekty. Po kilku zabiegach moje dolegliwości minęły. Polecam Michała!!
  Marta Raspopow

  15.03.2016
  Z serca polecam to miejsce! Zabieg nie jest przyjemny, ale niezwykle skuteczny. Terapeuta naprawdę chce pomóc i to się wyczuwa podczas wizyt- nie zysk ale dobro pacjenta jest najważniejsze. Pomagał mi zarówno w przewleklym bólu jak i stanach naglych. Zachęcam do skorzystania z tej uzdrawiającej metody.
  Magda Koczan

  15.03.2016
  Ten facet jest niesamowity. W 7 dni postawił mnie na nogi stosując bolesną terapię niczym " zemsta kobiety " łamanie karku i wbijanie szpilki. Efekt działań Michała przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo polecam.
  Marek Kamiński

  15.03.2016
  Rzetelnie, fachowo i naprawdę pomaga :) Pozdrawiam
  Arleta Walczak-Pudełko